150 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

SPESİFİK ÜRÜNLERValiz Dezenfektan Makinası ve X-Ray Dezenfektan Makinası

Valizlerle yolculuk yapan insanların valizlerinin üzerinde milyonlarca bakteri ile dolaştığını biliyor muydunuz ?

Valiz Dezenfektan Makinası - X-Ray Dezenfektan Kenevir kompozit kaplama kullanılarak üretilen teknoloji harikası olan bu cihaz ile  otogarlar, havaalanları, limanlar, tersaneler, sınır geçiş kapıları gibi yerlerde ülkeye virüs girmesi engellenecek.  

Valiz Dezenfektan Makinası - X-Ray Dezenfektan içinde bulunan mekanizma sayesinde cihazdan geçen valizlerin üzerine dezenfekte edici bir buhar veriliyor. Bu buhar sayesinde valizlerin üzerinde bulunan virüsler, valizler daha cihazdan çıkmadan imha ediliyor. Ayrıca normal bir araba gibi kullanılabiliyor olması büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sayede herhangi bir taşıyıcı araç gerektirmeden istendiği yere götürülebilen bir yapıya sahiptir.

Bu ürün "Valiz Dezenfektan Makinası - X-Ray Dezenfektan" çantalar, bavullar vb. eşyalar öncelikle X-Ray cihazının içinden geçip güvenliği sağlıyor, sonrasında dezenfeksiyon cihazının içinden geçerek valiz vb. eşya üzerinde ki virüs ve bakterileri öldürüyor. Hem güvenliği sağlamış hem de insan sağlığını korumuş oluyor.

Detaylı bilgi için info@covidavm.com