150 TL ve Üzeri Siparişlerinizde Kargo Ücretsiz

SPESİFİK ÜRÜNLEREl Dezenfektan Makinası

El Dezenfektan Makinası yetişkinler ve çocuklar için özel tasarlanmış çok pratik ve etkili bir cihazdır. 

El hijyenini sürekli hale getirmeyi amaçlayan El Dezenfektan Makinası, farklı ergonomik yapılarda tasarlanarak her yaş grubuna hizmet sunmaktadır.

El Dezenfektan Makinası nasıl ortaya çıktı ve nerelerde kullanabilir?

Kişisel hijyen çözümleri, bulaşıcı hastalıklar başta olmak üzere bir çok hastalığı önlemektedir. Kişisel hijyenin en başında gelen el temizliği de mikroorganizmaların yol açtığı enfeksiyon hastalıklarının engellenmesinde en etkili yoldur. Enfeksiyonların önlenmesinde ve enfeksiyon zincirinin kırılmasında CDC (Cen-ters for Disease Control)’nin ve DSÖ (Dünya Sağlık Örgütü)’nün altın kuralı el hijyenidir. Okul, yurt, hastane gibi toplu yaşam alanları, hijyen sorunları ve enfeksiyonları açısından riskli ortamlardır ve yapılan araştırmalarda tüm dünyada el hijyeninin sağlanamadığı bildirilmektedir.

El Dezenfektan Makinası nasıl kullanılır?

El Dezenfektan Makinası'nın üzerinde bulunan yuvalara ellerin sokulmasıyla birlikte sensörler elleri algılar ve algı sensörleri püskürtme işlemini başlatır. Dezenfektan, elin alt ve üst kısımlarına yaklaşık 3 saniye  yoğun şekilde solüsyon olarak püskürtülür. elin gözeneklerine işleyen solüsyon 2 saniye bekletilir ve bulunan bakteri ve mikroplar %99 oranında inaktive edilir. Nasıl Kullanılır?

El Dezenfektan Makinası gün boyunca pek çok kişi tarafından ziyaret edilebilen alanlarda bulaşıcı hastalıkların, mikroorganizmaların taşınması ve sirkülasyonu fazla olan yerlerde kullanılır. 

Havalimanları, Okullar, Süper-marketler, İş  yerleri, Hastaneler, Sağlık Ocakları ve AVM’ler ürünün kullanılabileceği en önemli noktalar olacaktır. Ürün oluşabilecek salgın risklerini minimize etmenize maksimum düzeyde yardımcı olur. Dolayısıyla koruyucu donanım vazifesini görür. 

El Dezenfektan Makinası  tek dezenfektan dolumu ile 10.000 kez eller dezenfekte edebilir. Vakum el kurutma ile de ellerin hızla dezenfekte olmasını destekler. 

El Dezenfektan Makinası dezenfekte de kullanılan solüsyon %100 doğal, kokusuz ve alkolsüz olup sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır.

El Dezenfektan Makinası hassas sensörler sayesinde uygulama yaparken el teması kesinlikle gerektirmez. 

El Dezenfektan Makinası üzerinde bulunan LCD Ekran uzaktan erişimli bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılabilir şekilde dizayn edilmiştir.

Modern görünümü ve reklam geliri sayesinde kendini amorti edebilen, 19” ekranına arzu edildiğinde virüsler hakkında bilgi verme imkanı sağlar. Ayrıca üzerinde bulunan elektronik kart sayesinde kaç kişinin bu makineyi kullandığını öğrenebiliriz.

 

Ürün hakkında daha fazla bilgi için info@covidavm.com